Płatności

Wszystkie ceny podawane w sklepie są cenami wyrażonymi w złotych polskich (PLN) i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez Kupującego. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzenia nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzenia i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.


Oferujemy różne sposoby płatności za pośrednictwem Płatności Shoper, Dotpay i PayPal, gotówką u kuriera przy wyborze opcji “za pobraniem” i klasycznym przelewem bankowym. 

Istnieje jeszcze możliwość dopłat kartą za pośrednictwem systemu PayPal poprzez wykonanie transakcji na nasze konto dziecisawazne@gmail.com – w przypadku takiej konieczności (zamówienia zagraniczne) prosimy o kontakt, inaczej wpłata nie zostanie potwierdzona.


Faktury i paragony

Wszystkie dokumenty wysyłane są w formie elektronicznej na adres e-mail podany w zamówieniu po zrealizowaniu zamówienia. W mailu znajduje się również informacja od nas o przewidywanym terminie wysyłki.

Problem z płatnością?

W przypadku problemów z płatnościami za pomocą pośredników (jak anulowanie czy przerwanie transakcji) prosimy o wykonanie przelewu na nasze konto.

Dane do przelewów:

49 1140 2004 0000 3502 7801 2973 (mBank)

Natuli Sp. z o.o.

Kod BIC/SWIFT: BREXPLPWXXX

W tytule prosimy podać numer zamówienia.

Operatorem płatności w sklepie Okulozaur jest Autopay.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl