Informacje o okularach

Gwarancja Lost&Found okularów Babiators

Wielu rodziców wybiera okulary przeciwsłoneczne marki Babiators z powodu ich wysokiej jakości wykonania oraz certyfikatów bezpieczeństwa. A to, że przy okazji znakomicie wyglądają, podobają się dzieciom w każdym wieku jest po postu fajne!

Dodatkową i bardzo atrakcyjną funkcją jest gwarancja dostania nowej pary okularów Babiators w przypadku ich zgubienia lub zniszczenia. Co zrobić, by mieć rok gwarancji? Wyjaśniamy!

  1. Aby  skorzystać z tej gwarancji klient powinien zarejestrować swoje okulary Babiators w ciągu 30 dni od daty zakupu (daty na fakturze/paragonie) wybierając button “zarejestruj się” . Link do strony tutaj
  2. Rejestracja może się odbyć na stronie www.babiators.pl w zakładce “gwarancja-zarejestruj”.
  3. Rejestrując się klient wpisuje się imię i nazwisko, adres, kod kreskowy z kartonika po okularach.
  4. Jeśli okulary Babiators zostaną zgubione lub uszkodzone, należy kliknąć tutaj i wybrać button “odzyskaj”. Bądź wejść na stronę Babiators, zakładka gwarancja i kliknąć “odzyskaj”. Wcześniej klient powinien przygotować sobie indywidualny kod do wykorzystania, który otrzymał w chwili rejestracji zakupu (z adresu guarantee@babiators.com). Jedyne za co klient płaci to koszt przesyłki (10$) z USA do Polski.
  5. Gwarancja działa rok i obejmuje tylko i wyłącznie jedno zgłoszenie i jedną wymianę na nową parę.

To świetnie rozwiązanie! Umówmy się – okulary nie należą do najtańszych. Z dbałością dzieci, szczególnie tych najmłodszych, o wartościowe produkty bywa różnie. Ale Babiators zna realia i zadbał o to, by chronić swoich młodych użytkowników. Dlatego rejestrujcie kody z opakowań na stronie polskiej Babiators!

Więcej informacji na temat gwarancji i reklamacji: http://www.babiators.pl/prawa-pasazera—regulamin

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *